Rexhep Kadriu tregohet human edhe nė sport

Gjilan - Kryetari i AAK- Rexhep Kadriu tė dielėn mori edhe njė aksion me qytetarėt e Perlepnicės dhe klubin futbollistik "Pėrlepnica" pėr rregullimin e tribinave tė fushės sportive nė kėtė fshat.
Qytetarė tė shumtė si dhe pjesėtarė tė ekipit futbollistik " Pėrlepnica" u bashkuan rreth kėtij aksioni vullnetarė qė konsiderohet si shumė i rėndėsishėm pėr sportin, rinin dhe qytetarėt e fshatit Pėrlepnicė.

Rexhep Kadriu tha se degradimi dhe anashkalimi i tė rinjve dhe kėsaj kategorie nė sport ka vazhduar me vite dhe unė jam i interesuar qė ta kthej dinjitetin edhe tek kjo sferė. “Sporti dhe rinia janė dy kategori qė unė dėshirojė t`i pėrkrah dhe t`i ndihmojė me aq sa kam mundėsi. Pėr AAK sporti dhe angazhimi i tė rinjve nė aktivitete sportive e fizike ėshtė prioritet” tha Kadriu./rajonipress/

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma